co możemy dla Ciebie zrobić

RAPORT CSR

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.
Element budowania strategii firmy. Z jednej strony zebrane w zwartej formule informacje dla akcjonariuszy oraz klientów ale również prezentacja działalności społecznej, edukacyjnej, ekologicznej.
Raport dla firmy MPWiK S.A. z Wrocławia.
Pełna wersja: 120 stron, format 27×27 cm, wersja skrócona – podsumowanie: 32 stron, format 21×21 cm
Raport ten w dniu 19.10.2018 otrzymał wyróżnienie w kategorii debiut w prestiżowym konkursie Raporty Społeczne – za kształtowanie trendu sprawozdawczości niefinansowej w sektorze publicznym w oparciu o międzynarodowe wytyczne GRI, pierwszy raport w sektorze wodno-kanalizacyjnym.

ALBUMY

Wydawnictwa albumowe realizowane na indywidualne zamówienia. Poczynając od wykonania materiału fotograficznego (zdjęcia wnętrz, lotnicze, detale), przez projekt graficzny, tłumaczenia (angielski, niemiecki, czeski), redakcję po druk na najwyższym poligraficznym poziomie.
Wszystkie prezentowane albumy zostały zrealizowane w formacie 21 x 30 cm w twardej oprawie z obwolutą.
Album KOŚCIOŁY EWANGELICKIE NA DOLNYM ŚLĄSKU zdobył główną Nagrodę Wydawniczą Silesiana 2013.

WYDAWNICTWA OKAZJONALNE

Wydawnictwa albumowe, podobnie jak poprzednia prezentacja realizowane na indywidualne zamówienia. Projekt fotograficzny o Odrze, który autor Mikołaj Nowacki realizował w latach 2008–2013. Jak sam o nim mówi: „…był naturalną kontynuacją mojej potrzeby przebywania nad rzeką. Zapragnąłem z aparatem przy oku dowiedzieć się, co łączy ludzi z Odrą i jak silne są to więzi. W czasie pięciu lat pracy nad projektem uświadomiłem sobie, że dla osób mieszkających w pobliżu rzeki jest to związek nierozerwalny”.
Fotografie znajdujące się w albumie miały autorską wystawę „Odra” w prestiżowej galerii VII w Nowym Jorku oraz podczas festiwalu fotograficznego Xishuangbanna w Chinach.
Album ODRA zrealizowany na zamówienie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki wodnej we Wrocławiu oraz wrocławskiego ZOO.
Format 29,5 x 19,6 cm, twarda oprawa, odbitka foto oprawiona w passe-partout z sygnaturą autora plus eleganckie tekturowe pudełko oklejone płótnem introligatorskim wraz z tłoczeniami.
Od 11 Stycznia 2016 Mikołaj Nowacki to jedyny Polak w gronie Ambasadorów marki Lumix.

BRAND HERO – Błękitka i Groblik

Brand hero – postać/postacie jako nośnik wartości i cech charakterystycznych marki, działań edukacyjnych, społecznych. Bohaterzy komunikacji marketingowej. Mają ich prawie wszyscy – począwszy od producentów pasty do zębów, po naszego idola, ulubieńca – Michelin-a, którego stworzyli w 1889 roku dwaj bracia, André i Edouard Michelin, rozpoczynając wielką ludzką i przemysłową odyseję mającą dostarczyć nowoczesnych rozwiązań związanych z transportem.
Nasi bohaterowie Błękitka i Groblik stworzyli już swój świat w necie – www.mpwikdzieciom.pl, mają swoje filmy reklamowo-edukacyjne, wydają swoje komiksy i inne super fajne gadżety.

KATALOGI, FOLDERY, RAPORTY etc.

Druki na różne okazje i potrzeby firm, instytucji, fundacji, organizacji oraz firm prywatnych.
Teczki firmowe, katalogi ofertowe, zaproszenia oraz kartki z życzeniami na święta.
Skład w dowolnym języku, format i objętość nie ma granic.

KALENDARZE – Calendarius

Projektujemy i produkujemy kalendarze pod własną marką Calendarius już od 1998 roku. Tym co nas wyróżnia to oprawa w spiralę i niebanalne rozwiązania. Dopóki istniał konkurs VIDICAL w Warszawie rokrocznie składaliśmy nasze projekty na konkurs, aby z kalendarzem dla firmy Geant zdobyć nagrodę za tak zwany kalendarz zdzierak – czyli kalendarz z wyrywanymi stronami. Naszymi Klientami są małe firmy, koncerny oraz banki. Niezręcznie ich tutaj wymieniać. Rozglądnijcie się wokół – na pewno bez problem rozpoznacie nasze „kalendarzowe dziecko”.

MAGAZYNY, BIULETYNY, GAZETY

Projektujemy, składamy i drukujemy różnego rodzaju pisma, magazyny dla firm, instytucji oraz na własne potrzeby. Tworzymy magazyny internetowe, raporty finansowe. Jesteśmy od kilku lat wydawcą największej, bezpłatnej gazety polskiego wybrzeża – PLAŻOWA.

WYDAWNICTWA MUZYCZNE

Muzyka jest tą dziedziną sztuki, która pochłania nas bez końca. Słuchamy, czytamy, oglądamy ją bez granic. Mamy swoich ulubionych wykonawców za którymi pojedziemy na drugi koniec świata, aby zobaczyć ich koncert. Tworzymy przepiękne historię i wydajemy je w bajecznych książkach – gdzie wszystko musi grać – tekst, zdjęcia, edycja. Wydawnictwo z okazji 50-lecia Jazzu nad Odrą – 2-tomowa monografia JnO 1964-2014 została doceniona i zdobyła główną nagrodę Silesiana 2015, a światowa prasa rozpisywała się na jej temat w kontekście festiwalu, który doczekał się tak obszernego wydawnictwa.

PROJEKTOWANIE STRON WWW

Projektujemy i wdrażamy responsywne strony internetowe. Oferujemy rozwiązania indywidualne oraz oparte o mechanizmy WordPressa. Kilka ostatnich realizacji: calendarius.eu, picoandbello.com, rysiekriedel.pl. Oferujemy również szkolenie z obsługi administracyjnej WordPressa.